Zapisy już trwają. Zapraszamy do założenia konta i zapisania na wybrane kursy.

arrow_circle_rightDane kontaktowe, adresowe i lokalizacja zajęć arrow_circle_rightNajczęściej zadawane pytania
email
E-mail

[email protected]

support_agent
Infolinia

tel. 22 355 01 41

Infolinia czynna jest w godzinach

Poniedziałek - piątek Sobota
10:00-18:00 10:00-14:00

auto_fix_high
Pomoc techniczna

tel. 733 333 770

Pomoc techniczna czynna jest w czasie trwania zajęć.

Biuro
account_balance
Kursy Sowa

ul. Noakowskiego 4 lok. LU6

00-666 Warszawa

We wszystkich sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego
oraz e-mailowego.


Kursy Sowa ® - Niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego.
Placówka wpisana do ewidencji szkół i placówek niepublicznych
prowadzonej przez m. st. Warszawa
.

Miejsca prowadzenia zajęć
school
Budynek CKU

ul. Noakowskiego 6

00-666 Warszawa

school
Budynek Technikum

ul. Poznańska 6/8

00-678 Warszawa

Pamiętaj, że lokalizację swoich zajęć znajdziesz po zalogowaniu w zakładce Harmonogram zajęć.

Najczęściej zadawane pytania

Zebraliśmy tu pytania, o które najczęściej pytacie przez telefon lub email.

1. Załóż konto klikając na zielony przycisk w prawym górnym rogu strony.
2. Kliknij przycisk Zapisz przy wybranym kursie i gotowe.
Po zalogowaniu w zakładce Moje kursy znajdziesz listę wybranych kursów oraz szczegóły dotyczące płatności.
Tak, w miarę wolnych miejsc masz możliwość dołączenia do zajęć. Zapisując się na kurs stacjonarny, który jest już w trakcie otrzymasz od nauczyciela wszystkie materiały, które były dotychczas przerabiane. Dodatkowo uzyskasz upust w wysokości 40 zł za każde spotkanie, które zostało zrealizowane przed Twoim dołączeniem. W przypadku kursów online ten upust się nie naliczy, ponieważ otrzymujesz dostęp do nagrań zrealizowanych zajęć, dzięki którym możesz nadrobić przerobiony materiał.
Nasze zajęcia są prowadzone przez nauczycieli szkół średnich, egzminatorów i wykładowców akademickich. Wszyscy nasi wykładowcy posiadają doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do matury oraz potrafią w przystępny sposób przekazać wiedzę. Sylwetki większości naszych nauczycieli możesz poznać na stronach przedmiotowych w sekcji Kadra.
Kursy maturalne on-line realizują program zajęć stacjonarnych i odbywają się na żywo. Zajęcia są nagrywane, a więc jeśli z jakiegoś powodu opuścisz zajęcia na żywo, to masz możliwość nadrobienia. Dodatkowo możesz skorzystać z nagrania, jeśli chcesz zrobić powtórkę lub interesuje Cię sprawdzenie konkretnego fragmentu zajęć. Przykładowo możesz przypomnieć sobie sposób rozwiązania zadania. Skuteczność zajęć jest tak samo wysoka jak kursów stacjonarnych, natomiast wygoda tego rozwiązania jest zdecydowanie większa. Nie musisz tracić czasu na dojazdy, a otrzymujesz zajęcia w tak samo wysokiej jakości, jak w przypadku zajęć prowadzonych w klasie.
Wszystkie kursy dostosowane są do wymagań nowej matury.
Zajęcia online prowadzimy przez platformę Google Meet. Nie trzeba instalować dodatkowego oprogramowania, wystarczy przeglądarka internetowa. Po zapisaniu się na kurs linki do spotkania online wraz z datami wszystkich zajęć będą dostępne na koncie kursanta w zakładce Harmonogram zajęć. Linki aktywują się w dniu zajęć, a od kolejnego dnia pod daną datą znajdziesz nagranie z zajęć.
Harmonogram zajęć znajdziesz po zalgowaniu na swoje konto w zakładce Harmonogram zajęć. Jeśli w związku z mało prawdopodobną sytuacją losową, jak choroba nauczyciela, zajęcia zostały przesunięte na termin rezerwowy poinformujemy Cię o tym SMSowo, a zaktualizowane informacje zostaną odnotowane w Harmonogramie zajęć.